Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2009, 09:41   #17
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
O zdolnościach magicznych mojej postaci napiszę tylko jedno. Możliwość użycia czaru i jego skutek na mnie ustalam z MG, w przypadku tych mocniejszych oczywiście. Dla mnie sprawa wyjaśniona.

Co do kolejki, to za przeproszeniem jak dziś zobaczyłem, że w ciągu jednego popołudnia były dwa posty MG, to pomyślałem że niestety muszę zrezygnować z sesji.

Rozumiem, że większość graczy odpisała, ale umowa była chyba na to że jeden post na trzy dni. Ja to rozumiem tak:
MG pisze posta
Gracze mają trzy dni na odpisania.
MG pisze następnego posta.

Wyjątek jeśli po poście MG WSZYSCY gracze odpiszą przed upływem trzech dni, MG daje swój post wcześniej.

Dlatego, że byłem w pracy i nie miałem dostępu do neta, wyszło, że Theodor siedzi w kącie i zachowuje się jak debil pozwalając hałasować krasnoludowi, i pozwalając na bójkę w obozie? No za przeproszeniem chyba kogoś coś gwałci, że tak powiem.

Troszeczkę przesadzam może, ale bardzo mnie to zirytowało, resztę graczy jak widać też. Napisze bardzo, krótkiego posta, tylko z działaniem mojej postaci, ale prosiłbym aby MG dał szansę tym co nie mogą być cały czas na forum i następnym razem czekał ze sowim postem trzy dni, albo na odpowiedz wszystkich graczy.

Co do tego, że znpecowałem rozmowę z zakonnikiem na początku, Kirholm faktycznie zniknął z gg, gdy zacząłem z nim tę rozmowę, więc uznałem, że zrobię to w taki sposób, aby nie padła żadna decyzja, ważna dla sesji, wydaje mi się że mi się udało, Bo to czy dostałem te listy czy nie MG może mi przekazać na PW lub gg co zakładam uczyni.

EDIT.
Posta napisałem, i informuję, bo to chyba jest już dłuższa nieobecność, że będę na forum dopiero jutro w okolicach południa. Byłbym wdzięczny za zachowanie zasady post na trzy dni.
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 15-09-2009 o 10:02.
deMaus jest offline