Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2009, 17:11   #25
Garzzakhz
 
Garzzakhz's Avatar
 
Reputacja: 1 Garzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znany
A miałem ci powiedzieć że widzisz skałę i metalowe kraty? Może nie długo nasza gra będzie wyglądała tak że będziecie pisać kiedy się załatwiacie. A po zrobieniu kupy przez waszą postać będę miał opisać jak ona wyglądała? Po prostu uznałem to za mało ważne bo i tak przez litą skałę nie przykopał byś się gołymi rękoma. Khemi jeżeli to byłby zamek w kufrze, albo coś w tym stylu to bym ci walną taki opis że ho, ho. Nawet bym ci rysunek zrobił jak ciężko było by mi to opisać. Ale odp. której się domagasz była nie potrzebna. Po za tym nie róbmy z siebie herosów na 1lv. Myślisz że będziecie sobie pisać wszystko bez konsekwencji. Np. będziecie zabijać smoki na 1lv, albo pokonywać uzbrojonych 30 gruumbarzyńców. To by było do kitu. Zarys historii mam, ale teksty wymyślam na poczekaniu. Nie chcę nikogo krzywdzić swym zdaniem. Każdy ma możliwość rozegrania akcji jak chcę. I wzięcia udziału w wyprawie jakiej chce. Ale jeżeli nie było by ogólnego zarysu akcji to może od razu piszcie co chcecie i róbcie z siebie herosów. Ale wtedy Mój udział byłby nie potrzebny.
Będę tak układał historię by była zgodna z waszym wyborem. Nie chcę nikogo ograniczać. Khemi specjalnie dla ciebie będę starał się o długie opisy twoich badań. Wy wybieracie swoje ruchy i wy myślicie co macie zrobić. Ale lekko myślne ruchy skończą się po prostu śmiercią. I nie bez pod stawną. Będę wykonywał żuty kośćmi. Myślę że nie spodobało ci się to że twój hero krasnal na 1lv jest pomiatany i siedzi w pierdlu. No cóż przykro mi z tego powodu ale czym była by gra bez ciężkich sytuacji i niezbyt przyjemnych. Jak zapracujesz sobie na wyższy lv to będziesz kampił jak mało kto, mówię ci. Na razie myśl jak wyjść z trudnej sytuacji tak by nie dać się zabić. Dziękuję także za zwróconą mi uwagę. Jestem ciekaw jakie jest zdanie innych osób na ten temat.
 
Garzzakhz jest offline