Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2009, 18:10   #27
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Nie działam jak heros. nie mam zamiaru odgrywać jakiejś potęznej postaci. nie znam zamysłów MG i będąc w więzieniu pierwsze co pomyślał mój bohater to "jak się stąd wydostać" ale żadna z moich akcji nie została opisana. nie domagam się kwiecistych opisów ale chociażby wzmianki: "Khemorin szarpnął kratę i okazało się, że nic z tego nie będzie" - to by było wystarczające. Inaczej moja postać mogłaby milczeć, bo przecież MG ich stamtąd wyciągnie prędzej czy później.
Nie rozumiem skąd takie oburzenie z powodu zwróconej uwagi. Nie mam zamiaru się przekopywać przez litą ścianę ale podstawowe pytanie - skąd mój bohater ma wiedzieć, że to lita skała, skoro MG nie opisał tego postaci, gdy to sprawdzała? No przecież po to sprawdzam, żeby się dowiedzieć.
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline