Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2009, 07:07   #9
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Hmmm ... No coz Julianie, nikt nie jest pewny dnia ani godziny . Tym bardziej w sesji. Zawsze moze sie nam cos przytrafic innego.. Spiaczka? Obled? Rany na tyle powazne, ze uniemozliwia normalne funkcjonowanie i na dlugie miesiace/lata przykuja do lozka? ... Opcje sie mnoza, ale faktycznie, z calej grupy masz najwieksze szanse na bilet w dwie strony. No chyba, ze znajdziemy ci brata blizniaka :>.

Alaronku dziekuje za gg... Pozostali najwyrazniej omineli ten punkt w komentarzach... . Mnie natomiast najbardziej interesuje gg Juliana, gdyz posialam gdzies numer. Bede wiec wdzieczna za podanie go tu/napisanie do mnie na gg/pw/maila (niepotrzebne skreslic), zebym mogla wykozystac do celow jak najbardziej niecnych.

Z informacji, o ktorych ktos mi przypomnial. Wasze postacie moga sie znac bardziej lub mniej. Decyzja jak bardzo nalezy do was i bede wdzieczna o ustalenie tego miedzy soba. Napewno rozpoznawalna istota jest postac Johna, dlatego bede wdzieczna o wczesniejszy opis/info o niej tutaj. Rowniez postac Nami moze byc kojazona w szerszych kregach wiec prosba jak wyzej. Pozostali z cala pewnoscia mieli okazje przynajmniej raz spotkac sie na treningach. Poza moja, ktora z cala pewnoscia widzicie po raz pierwszy. Ewentualnie gdy ktos czesto ogladal hologramy informacyjne mogl trafic na jakas wzmianke o niej. Szersze dane do pobrania u mnie na gg .
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline