Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2009, 11:10   #23
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Żeby już nie przedłużać, czas na ogłoszenie wyników.

Wybór był trudny. Szablon odpowiedzi, mimo że dotyczył światopoglądu postaci, stanowił jednak tylko szablon i wszyscy musieliście się w niego zmieścić, przez co na pierwszy rzut oka KP były bardzo podobne. Wystarczyło się jednak wczytać, aby dostrzec małe, lecz znaczące smaczki. Ktoś zaznaczył, że najchętniej oddałby pusty test, ktoś inny wpierw wypełnił go wedle serca, a potem wymazał wszystko, by pokierować się rozumem. To też świadczy o charakterze postaci - może nawet bardziej niż jej postrzeganie własnej osoby.
Tzw. "dodatki" do testów pojawiły się (choć wcale nie w formie historii postaci) i chyba to one przesądziły sprawę, ponieważ dzięki nim udowodniono mi, że obrazy postaci są spójne a zarazem złożone.

Tym samym już nie wydłużając, mam przyjemność zaprosić do Projektu:
młodzieńca o iście bajronowskich korzeniach, którego autorem jest Mivnova
oraz
młodego bojownika o miłość i sprawiedliwość (sic!) stworzonego przez Kutaka

Zapewne dziś lub jutro powstaną komentarze, gdzie zgromadzę dotychczasową naszą wiedzę na temat świata sesji. Parę rzeczy z Waszych kart będę chciała tez minimalnie zmodyfikować, o czym was powiadomię na PW. Myślę więc że gra właściwa zacznie się najpóźniej w sobotę.

Dziękuje raz jeszcze wszystkim, którzy się zgłosili. Niestety, sama fabuła sesji ogranicza miejsce tylko do dwójki głównych bohaterów.

Pozdrawiam i tym samym pragnę zakończyć rekrutację
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline