Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2009, 02:44   #26
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Ostatnią rzeczą jakiej się spodziewałem to to że ktoś będzie mnie bronił. No więc dobrze, za ortografy przepraszam, istotnie mogłem sprawdzić to jeszcze raz. Jeśli chodzi o opis danej postaci, jak zauważyliście zapewne, wprowadzam wielu NPCów i zwyczajnie nie wydaje mi się żeby wygląda każdego z nich był istotny, to samo tyczy się ich imion. Często zdarza się tak że dany NPC, zostaje wprowadzony tylko na potrzeby danej sytuacji. Oczywiście jeśli gracz uważa że jego wygląd, imię, czy też inne szczegóły z nim związane są istotne, to nie widzę przeszkód by je opisał. Co Ważniejsi NPCe zostaną opisani danej postaci, w momencie kiedy spotka ona jednego z nich, może poza komandorem Kovalskym, jego wizerunek jest pokazany w moim Avatarze.

Przy okazji chciałbym was zachęcić żebyście w komentarzach pisali, co chcielibyście by do sesji zostało wprowadzone, jakie wątki, może chcecie kogoś spotkać. W miarę możliwości postaram się wprowadzić do sesji wasze pomysły, oczywiście jeśli nie będą się zbyrnio gryzły z już istniejącymi motywami.

Wracając do tematu częstotliwości postów, zostaniemy przy jednym na tydzień. Oczywiście jeśli wyrobicie się z odpisaniem wcześniej i ja postaram się z wyprzedzeniem napisać dla was odpowiedz.

Na razie to tyle życzę miłej zabawy i czekam na wasze propozycje.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline