Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2009, 11:32   #16
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Powiem tak, po pierwsze jak już Qumi napisał nie rozumiem, czemu ten temat znalazł się tutaj a nie w dziale Świat Mroku? Bo może Cię ktoś przekona, ale jak smai piszesz nie dasz się przekonać?! Poza tym, nie rozumiem czemu dublujecie temat?! Khemi w rekrutacjach jest dział "w co bym zagrał" tam nawet jest napisane ilu na co jest chętnych, na co jest największe zapotrzebowanie, jest też dział służący do robienia sondy wśród graczy. Bałagan straszny robicie, forum to nie śmietnik. Poza tym proszę o używanie języka polskiego jak już Ewa wspomniała. Wiem, chciałeś się skontaktować ze starymi graczami, ale to można było zrobić via PW a resztę umieścić w rekrutacji, bo robienie rekrutacji do rekrutacji to chyba lekka przesada, podobnie rekrutacji w dwóch miejscach. Teraz powstał prawdziwy miszmasz. Poza tym Khemi masz w 2 poście hmm mam nadzieję literówkę ... bo pomyliłeś WoDa z WoWem <prawie zawału dostałam>.
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 17-09-2009 o 11:46.
MigdaelETher jest offline