Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2009, 13:13   #86
Lance
 
Lance's Avatar
 
Reputacja: 1 Lance nie jest za bardzo znany
Miałem na myśli, czy możemy opisywać działania okrętu Merilla.

Pragnę zachęcić do napisania posta. MG ostrzegł mnie w niezwykle jednoznaczny sposób, że jeśli do jutra nie odpiszą łącznie trzy osoby (odpisały już dwie, więc nie jest źle), to odmówi dalszej współpracy.

Swoją drogą niniejszym chciałbym pochwalić MG, którego styl wypowiedzi, pomysły oraz zamieszczane obrazki, niezwykle przypadają mi do gustu
Zarazem powiem, że niemrawa częstotliwość postów nie jest dla mnie osobiście problemem, ale oczywiście bossem i decydującym w tej sprawie jest MG.

Odnośnie mojej wypowiedzi - starałem się odpowiedzieć tubylcom na tyle niejasno, żeby wpasować się w ich wyobrażenia (o których mamy nikłe pojęcie, bo raptem to jedno zdanie jest). Nie użyłem tytułów, bo nie wiem, jakie tytuły są stosowane na planecie i lepiej nie dawać im do myślenia (np. bo baron jest niższy rangą od marszałka wojny itd.)

Nie wiem też, kto właściwie jest w delegacji (pomijając kalmara... tfu! Kalmarii ), więc w tym zakresie post jest do edycji.

Baron jest na stałym podsłuchu z promu - jeśli więc zacznie krzyczeć w przerażeniu, to załoga promu będzie mogła stosownie zareagować.
 
Lance jest offline