Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2009, 14:28   #17
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Efcia - nie gra się graczami zaawansowanymi i nowicjuszami, żeby ktoś miał przewagę. Nie jest mowa o cyberpunku czy jakimś bij-zabij i walki między graczami ale sesja, dzięki której ktoś miałby poznać świat mroku lub po prostu dobrze się bawić. Nigdy bym nie grał w sesji, w której na samym początku ktoś już myśli tylko o tym, by mieć potężniejszą postać niż inni gracze bo i po co?
Migdael - Faktycznie literówka. WoD a nie WoW... już jedną wcześniej wychwyciłem i zmieniłem - ta musiała mi umknąć.
Obsługa - Migdael ma rację - robimy śmietnik. Ten temat założyłem na prośbę mojego MG, który jest chwilowo niedostępny. Najwidoczniej jednak nawet on nie ma czasu wiele dyskutować a skoro tak to nie ma sensu rozwodzić się nad tym,. czy będziemy grać, czy nie.
Proszę o zamknięcie tematu (i schowanie gdzieś głęboko w przepastnych kazamatach archivum.
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline