Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2009, 16:45   #14
Lunar
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumny
No nie rozumiem czepiania się.
Nie obchodzą mnie założenia obcej sesji - chodziło mi o sam klimat, kontekst. Łódź podwodna i otoczka paranormalna. (pomijając już fakt, że i sam czysty Zew Cthulhu ogromem klimatu jest obecny w WoD)

a ty ciągle o nessie. Wydaje mi się, że taki sławny stwór urósł w mocy z powodu wiary w jego potęgę Albo nawet należy od Odeszłych (wyrzuconych do Umbry przez Rzeczywistość istot baśniowych).
No chyba, że to rzeczywiście jakiś prastary mokol.. można się powzorować. W Szkocji jest masa innych mglistych jezior.
Cytat:
Znając życie twórcy nowego woda zaczną zdzierać pomysły ze starego i pójdą jak zwykle, o krok dalej. Wezmą sobie za wzór słodziaśne dnd i niedługo będziemy mieli podręcznik dla aquatycznych elfów XP To taka moja czarna wizja.
apaszołmiwon
Cytat:
1. Jeśli przyjąć że przez te Twoje "elfy" uznamy Odmieńce, to w Blood Dimed Tides jest cały rozdział o kitchach podmorskich
ale to stary wod więc pewnie zjadliwe
<głupi śmiech>
 
Lunar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem