Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2009, 18:08   #23
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nami, to jest miejsce, w którym, jeżeli jest coś niejasne, pyta się. Nie wiem co ci się nie podoba.
Mnie, przykładowo, nie podoba się to, iż komentujesz wszystko, jest ci nie w smak, nawet wtedy, kiedy to ty się mylisz. Spójrz na swoje posty w tym temacie. Około połowy zawiera nacechowane negatywnie słowa oraz sugestie, wliczając w to niepotrzebny sarkazm.
Otóż uprzedzę, iż nie tylko ty potrafisz być niemiła, cyniczna i złośliwa, więc postaraj się nieco przyhamować.

EDIT: Kerm, z Albiorixa nie wiele odczytasz z jednego powodu. On faktycznie prawie nie ma emocji
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 17-09-2009 o 18:14.
Alaron Elessedil jest offline