Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2009, 18:36   #24
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nami, to jest miejsce, w którym, jeżeli jest coś niejasne, pyta się. Nie wiem co ci się nie podoba.
Mnie, przykładowo, nie podoba się to, iż komentujesz wszystko, jest ci nie w smak, nawet wtedy, kiedy to ty się mylisz. Spójrz na swoje posty w tym temacie. Około połowy zawiera nacechowane negatywnie słowa oraz sugestie, wliczając w to niepotrzebny sarkazm.
Otóż uprzedzę, iż nie tylko ty potrafisz być niemiła, cyniczna i złośliwa, więc postaraj się nieco przyhamować.
LOL.... bo więcej słów nie potrzeba.
Ani razu nie byłam niemiła i nie wiem nawet o co Ci chodzi -_-''
Jeśli masz problemy, to je rozwiąż prywatnie, a nie wylewasz zbędne i fałszywe żale. Masz jakiś spaczony obraz odbioru mnie samej.
Przylazłam, a raczej wróciłam tutaj, by trochę poluźnić atmosferę w swoim życiu i uwolnić się od noobów i debilów z PBFów na których przyszło mi grać... Mam nadzieję, że się ogarniesz i nie będę musiała użyć stwierdzenia "z deszczu pod rynnę".

Cytat:
Nami tym razem się pomyliłaś
Nosz fuck >: Ach, Ty zuy mój pindźwinku Ty x* XD
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline