Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2009, 21:53   #2
Mivnova
 
Mivnova's Avatar
 
Reputacja: 1 Mivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemu
Witam, witam. Zarówno drogą Mistrzynię ( której przysięgam na czaplę być 'grzecznym graczem'), jak i towarzysza, bojownika o wolność, z którym, jak wnioskuję, przyjdzie mi się zmierzyć na kreację ideologii postaci i konfrontację odmiennych haseł postapokaliptycznej moralności.

To zapewne zbędne, biorąc pod uwagę, że mam do czynienia z doświadczonymi rpgowcami, jednakże, zważywszy na przewidywany przeze mnie charakter sesji, prosiłbym nie utożsamiać poglądów postaci z poglądami gracza. Tyczy się to zwłaszcza sytuacji, w których poglądy te mogą uchodzić za politycznie niepoprawne z punktu widzenia naszego świata realnego ( koncepcja bohatera zakłada, że takie będą niemal na pewno).


Rozwijając myśl, chciałbym się bronić przed zarzutami o elitaryzm, egalitaryzm, rasizm, kosmopolityzm, nacjonalizm, ksenofobizm, liberalizm, niezdrową lewicowość, równie mało zdrową prawicowość, homofobię, heterofobię, ateizm, agnostycyzm, wreszcie dowolne "a..." i dowolną skrajność etc...
Czyli, w skrócie, zgodnie z założeniami gier RPG: poglądy Logana nie są ( a raczej nie muszą być) poglądami autora.

No, teraz, czując się bezpieczny, niecierpliwie czekam na posta
 
Mivnova jest offline