Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2009, 22:12   #26
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Dobrze, Nami, skoro chcesz, będziesz miała analizę swoich postów. Zacznijmy od drugiego, czyli jednego z tych, do których się przyczepiłem.
Wio!

Cytat:
Nie lubię jakoś bezmyślności, więc jak ktoś nie zauważył, to nie mój problem i ma jeszcze PW
Nacechowane negatywnie zdanie. Zdecydowanie. Owe nacechowanie zazwyczaj jest objęte klauzulą "niemiłe".
Chodzi o to, że nikt nie ma obowiązku sprawdzać tego, co masz w profilu, zaś twoim obowiązkiem, jeżeli MG wymaga gg, podać je lub zaznaczyć gdzie jest.
Nie lubię bezmyślności, ale wyobraź sobie, że nie każda osoba czuje wewnętrzną potrzebę lustrowania profilu każdej osoby, z którą jest w sesji.
Ponadto być może nie chodziło o twoje gg, a przykładowo travellera czy moje? Hmm?

<Patrzy na listę>
Punkt "niemiła wypowiedź" odhaczone.

Dalej. Wio!

Cytat:
Pewnie z jego dłoni wyłoniły się kolce, tak jak Wolveraine miał pazury, no i się pokrwawił trochę czy coś takiego XD *spekuluje*
Tutaj widzimy ironię. Niepotrzebną i na dodatek zawierającą pomyłkę. Nikt nie gani za pomyłki, lecz za niepotrzebny delikatny cynizm.
Chyba nie potrzebny dodatkowy komentarz, prawda?

<Kolejne spojrzenie na listę>
Cynizm? Odznaczony.

Jedziemy dalej.

Cytat:
Jeśli masz problemy, to je rozwiąż prywatnie, a nie wylewasz zbędne i fałszywe żale.
Tak jakbym o tym nie mówił, nieprawdaż?
Jedyny problem jaki mam to z niektórymi zdaniami 50% twoich postów, a rozwiązać je możesz tylko ty, eliminując powód, jak to nazwałaś "zbędnych i fałszywych żali".
Inna sprawa to taka, iż polecam zapoznanie się z właściwym znaczeniem słowa "noob" przed jego użyciem.
Być może nie pamiętasz, ale to, co nazywasz debilizmem, jest w istocie alergiczną reakcją na niepotrzebny lekki sarkazm.
Nie pamiętasz, prawda?
Dlatego też pierwszą część ostatniego zdania przeznaczonego dla mnie, ja mógłbym skierować również w twoją stronę.

Traveller, ja z Nami mam kontakt od... Takich jak Ty 3? Nie, Nami? Tak mi się wydaje, jednakże mój sklerotyczny umysł może mi podsuwać niewłaściwą odpowiedź.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline