Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2009, 22:41   #27
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tutaj widzimy ironię. Niepotrzebną i na dodatek zawierającą pomyłkę. Nikt nie gani za pomyłki, lecz za niepotrzebny delikatny cynizm.
Chyba nie potrzebny dodatkowy komentarz, prawda?
Nie było ironii, starałam się pomóc poprzez spekulacje, dumb.

Cytat:
Nacechowane negatywnie zdanie. Zdecydowanie. Owe nacechowanie zazwyczaj jest objęte klauzulą "niemiłe".
Chodzi o to, że nikt nie ma obowiązku sprawdzać tego, co masz w profilu, zaś twoim obowiązkiem, jeżeli MG wymaga gg, podać je lub zaznaczyć gdzie jest.
Nie lubię bezmyślności, ale wyobraź sobie, że nie każda osoba czuje wewnętrzną potrzebę lustrowania profilu każdej osoby, z którą jest w sesji.
Ponadto być może nie chodziło o twoje gg, a przykładowo travellera czy moje? Hmm?
Jak ktoś chce to i po trupach do celu dojdzie. A to oznacza, że jakby ktoś coś pilnie ode mnie chciał, to by się postarał, tyle. Ja jestem taka, Ty jesteś inny, i nadal nie wiem o co Ci chodzi. Na siłę szukasz w moich wypowiedziach negatywnie nacechowanych zdań, nie no. Granuluję samozaparcia.

Cytat:
Traveller, ja z Nami mam kontakt od... Takich jak Ty 3? Nie, Nami? Tak mi się wydaje, jednakże mój sklerotyczny umysł może mi podsuwać niewłaściwą odpowiedź.
A on mnie zna lepiej niż Ty i spędzał ze mną więcej czasu niż Ty no i... Nie wiem co Ci odpierdala nagle, ale spoko xd.
Jestem przecież niemiła, chamska i nieprzyjazna nikomu, a co za tym idzie... Muszę Cię mieć w tyłku, tak? ^.^ Więc postaram się sprostać Twoim oczekiwaniom no i... Mam Cię gdzieś, buziii~ ;**
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline