Wątek: Doubt
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2009, 01:58   #8
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
No więc dobrze, tak sobie pisałem kartę postaci aż mi tu kolejne pytania do głowy wpadły:
- Jak będzie prowadzona postać wilka to znaczy, czy gracz który będzie prowadził wilka będzie uzgadniał z tobą na gg co i jak czy jeszcze w jakiś inny sposób?
- pytałem czy akcja zawęzi się do jednego miasta, teraz przyszedł czas na kolejne tego typu pytanie, tym razem dotyczące kraju. No właśnie, czy będzie możliwość podróżowania po różnych krajach.
- Co się stanie, jeśli uda nam się dopaść wilka nim on dopadnie nas? Bo chyba taka możliwość też istnieje. Czy sesja się kończy czy trwa dalej, jeśli tak to jak będzie to wyglądało?

No na razie tyle. BTW Karta już poszła.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline