Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2009, 08:46   #24
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Szablony są ok - ale musi się zmieścić w dostosowaniu poziomu.

Zależy od rodzaju popleczników. Thrall przyjdzie i tak za psychicznym wołanie i będzie podążał za swoim panem. Normalny poplenicznik też może - ale zajmie mu to więcej czasu, gdyż nie ma magicznej więzi z postacią. Więc popleczników jeśli ktoś ma znajdzie podczas sesji, nie mając od początku. Co do typu poplecznika to nie ma znaczenia, ale maksymalny poziom poplecznika musi być zachowany, weź też pod uwagę reakcje innych i ludności.

Z chowańcami to hmmm... ułatwię nieco sprawę. Będą żyć, zamknięte w klatkach gdzieś w mieście, trzeba będzie je ewentualnie znaleźć

Co do zasad 3/3.5 - jak będzie wygodniej. Przy tworzeniu postaci wolałbym zasady 3.5. Terminologia raczej polska, ale jak coś po angielsku będzie to sobie też pewnie damy radę. Materiały z Dragonów ok, ale chcę wiedzieć, z których i co. Co do portretów to wasza sprawa. Co do udziwnień... mogą być, sam lubię, ale nie przesadzać mi tu jak Kaworu i jego dziwne pomysły... przykładem niedopuszczalnego udziwnienia jest np. klątwa zamieniająca ciało maga z ciałem chowańca.
 
Qumi jest offline