Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2009, 18:29   #12
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fehu Zobacz post
Dobra. To już zaczyna wykraczać poza przyjęte normy...
Rozumiem, że zwlekam z pisaniem postów i w ogóle nie wykazuję na razie zbytniej aktywności, ale z tego co pamiętam, umawialiśmy się na jakieś 2 posty w tygodniu. Dlaczego więc, Mistrzu, piszesz kolejne posty w odstępie dwóch dni? Wiem, że niektórzy piszą rzadko, ale proszę łaskawie zrozumieć, że ci niektórzy mają ku temu swoje powody i nie mogą pisać częściej. W każdym bądź razie: chyba nie taka była umowa.
Cytat:
Co od siebie daję? Daję wiele swobody, barwne opisy, wiele załączników wspomagających wyobraźnię, oraz bardzo stałą częstotliwość postowania. Czego wymagam od moich graczy? Niewiele. Dobrej zabawy i mieszczenia się w wytyczonym czasie na post. Czas ten wynosi 72 godziny od pojawienia się mojej wiadomości. Ostrzegam z góry, że nie będę czekać na spóźnialskich. Zaś regularnie spóźniającego się z odpisywaniem prędko pozbawię życia w mojej rozgrywce. Dlatego mój pierwszy apel brzmi, by do sesji zgłosili się ci, którzy mogą i mają czas.
Taka była umowa. Nie było umowy, że na mój post czekacie trzy dni, oczywiste jest, że jeśli gracze napisali posty to nie będę czekać tygodnia ( a chyba tyle mija od mojego pierwszego posta), z powodu jednego gracza. Co do zwlekania z postami, ostrzegałem że tego nie toleruję i że będę surowy. O braku zbytniej aktywności tu nie ma mowy, bo na całą sesję pojawił się jeden twój post, więc to jeszcze żadna aktywność. Co za tym idzie swojej winy nie widzę w śmierci postaci osoby, która nie odpisuje i nie wykazuje aktywności. To trochę dziwne, żeby zarzucać Mistrzowi Gry, że za szybko posty pisze, bo myślałem że to zaleta. W każdym razie odpowiedzi nie było zbyt długo, czego efekt jest w moim ostatnim poście. Jeśli wciąż uważasz, że to moja wina spytaj innych graczy co o tym sądzą.
 
Nefarius jest offline