Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2009, 20:29   #5
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
A ja jestem za tym, że jak macie wypisywać rzeczy o takiej wartości merytorycznej, to lepiej wyjdźcie na spacer z psem. Bo i zwierzak się wysika, i poziom forum trochę wzrośnie.

Haldirze, nie do końca wiem, czy do końca rozumiesz samą ideę sesji RPG przez forum (PBF). Może po prostu miało to być opowiadanie? Albo początek wstępu do sesji? U nas jednak panują dwie "tradycje", które złamałeś - nic strasznego, ale postaraj się tego unikać. Pierwsza sprawa - jak wrzucamy posta, to w całości, nie dokańczamy z czasem - ot, z szacunku dla potencjalnego odbiorcy. Rzecz druga - jeśli chcesz poprowadzić sesję, lepiej najpierw załóż rekrutację, podczas której wybierzesz odpowiednich graczy. Poprzeglądaj sobie jak wyglądają inne (w dziale, nomen omen, "Rekrutacje" ), wśród turtoriali możesz też znaleźć ten dotyczący poprawnego zakładania rekrutacji (mojego autorstwa zresztą :P). Kiedy już zbierzesz graczy możesz śmiało brać się za grę.

Powodzenia!
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline