Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2009, 10:44   #12
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Jakoob Zobacz post
1-o: Kiedy zamierzasz zakończyć rekrutację? Nie doczytałem się żadnego deadline'u.
Ponieważ ostatecznego terminu nie ma. Mam już 5 graczy i kilka innych zgłoszeń. Jak zbierze się tych 6 graczy to zaczynam negocjacje z szefostwem o reaktywację. Potem muszę wprowadzić wszystkie karty itp, co pewnie potrwa chwilkę. Nadal można się jednak zgłaszać bo mogę ewentualnie dorzucić ludzi (do 8 graczy max). Jeśli też nagle dostanę dużo zgłoszeń to otworzę drugą sesję o tym samym tytule. Terminem końcowym będzie zebranie wszystkich graczy.

Cytat:
Napisał Jakoob Zobacz post
2-o: Czy znajomość sesji jest wymagana? W stopniu żadnym, powierzchownym, dogłębnym?
Nie ma potrzeby znać poprzedniej sesji. Absolutnie. Można ewentualnie sobie ją poczytać, jeśli chciałbyś znać realia sesji - opis miasta itp.

Cytat:
Napisał Jakoob Zobacz post
Moja postać, gdyby się pojawiła, będzie raczej nietypowa. Chociaż, to jeszcze zależy, czy zdążę ją stworzyć
Bez urazy ale mam zestaw samych nietypowych postaci. Jak już wspomniałem - Zbiera się grono wybitnych graczy, co mnie bardzo cieszy. Szczególnie inwencja graczy.

Pamiętajcie, że mój Świat Mroku ograniczony jest waszą wyobraźnią. Jednakże ta wyobraźnia musi być uzasadniona i poparta historią / opisem / wydarzeniami. Zgodzę się na największe cudactwa, jeśli to dobrze opiszecie. Nie zgodzę się natomiast na to, by ktoś grał Kainem bo tak zawsze chciał albo potężnym Maruderem, bo "dlaczego by nie"...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline