Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2009, 00:31   #650
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ogłoszenia parafialne:

1. Zacznę nietypowo, od tego, że przepraszam za opóźnienia. Są one spowodowane testowaniem bota dla szkoły wyższej.

2. Tura, tak jak zwykle, do soboty godziny 24.00.

3. Tak jak mówiłem, w świecie Wysokich Elfów to ostatnia tura. Dobiegła ona końca, więc równocześnie zakończyła się przygoda na terenie królestwa Elfów

4. Midi i Wojto: stwierdziłem, że będziecie chcieli, żeby cośtam się wam rozjaśniło, więc zatrzymałem was jeszcze, dając możliwość zadania pytań. Jeżeli jesteście chętni to uzgodnimy resztę na gg

5. Gettor skończył ze swoimi przeciwnikami, również zapraszam na gg w celu uzgodnienia dalszej części.

6. Zak właśnie kończy walkę ze swoimi przeciwnikami i również zapraszam na gg po uzgodnienie dalszej części, chyba, że wolisz dać od razu akcję. Mnie to nie przeszkadza

7. To by było chyba na tyle... Powodzenia
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline