Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2009, 19:16   #1
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Tajemnice dnia codziennego

Witajcie.


Komentarze te nie sa dla nas. Zakladamy je z mysla o was, drodzy czytelnicy, abyscie mogli tu swoje opinie, wrazenia i ewentaulne pomysly umieszczac.
Sesja ta jest wspolnym tworem naszych (Kerma, Gettora i mojej skromnej osoby) nieco innych umyslow. Jako ze nie udalo nam sie/nie mialismy cierpliwosci/jestesmy zbyt leniwi zeby poszukac sobie MG, bedziemy ja prowadzic sami sobie. Jezeli jednak znajdzie sie ewentaulna i bardzo odwazna osoba z checia przemyslimy oddanie jej w cudze dlonie. Tu natomiast w miare powstawania naszej burzliwej historii, umieszczac bedziemy co smaczniejsze kaski jakie sie nam do glowy wtlocza. Mam nadzieje, ze czytajac twory nasze bedziecie sie dobrze bawic.

Pozdrawiam.
Mid.

Ps. Jezeli moi braciszkowie maja cos do dodania to pisac mi tu, pisac .
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline