Wątek: Doubt
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2009, 19:49   #21
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Cytat:
Tylko ciekawi mnie jak chcesz to wcielić w grę, to trochę niekoniecznie łatwe x3
Zobaczysz jak zagrasz. Ja zresztą też. :P

Cytat:
Luka, czy możemy liczyć na jakiś krótki komentarz co do rekrutacji, jak idzie i tym podobne?
3 karty. Mało dni do końca. Mam nadzieję, że po prostu dużo osób chce jak najbardziej dopieścić swoją KP i dośle je w piątek. :P

Cytat:
1. Czy jest jakiś ogranicznik wiekowy naszych postaci? Można być kimś koło 30 lub też młodzieńcem w wieku 15-18 lat?
Jeżeli postać jest dojrzała psychicznie to może mieć i z 16 lat. Mniej lat nie wydaje mi się raczej dobrym pomysłem...

Cytat:
2. Czy jest możliwość stworzenia postaci byłego członka oddziału stacjonującego w Iraku który zaprzestał swej pracy z powodów psychicznych? To taka moja koncepcja na start
Tak.

...
 

Ostatnio edytowane przez Lukadepailuka : 25-09-2009 o 15:38.
Lukadepailuka jest offline