Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2009, 22:10   #37
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
No odpowiedz poszła. Co do tego kiedy można się spodziewać mojej odpowiedzi. Zawsze tak samo. Macie siedem dni na odpowiedz po moim poście ja odpisuję dnia ósmego w godzinach późno wieczornych. Przynajmniej tak będę starał się odpisywać chociaż może mi się zdarzyć dzień poślizgu. Wszystko zależy od tego jak będę stał z czasem. Mam nadzieję że nie zawiodłem was z tym postem.
Prosiłbym również o to by gracze których postaci aktualnie znajdują się na Aurorze 2 ustosunkowały się do komunikatu nadanego przez postać Tadeusa.
Życzę miłej zabawy

Mizu

Edit:

niestety z powodu krótkiego wyjazdu nie będę w stanie odpisać w terminie. Mój kolejny post pojawi się pierwszego. Możecie uznać to za przedłużenie terminu na odpisywanie.

Pozdrawiam Mizu

Edit2:

Musicie mi wybaczyć ale nie czuję się dzisiaj najlepiej. Dlatego też nie odpiszę. Jutro już z pewnością pojawi się odpowiedz
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.

Ostatnio edytowane przez Mizuichi : 01-10-2009 o 19:42.
Mizuichi jest offline