Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2009, 06:31   #94
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Witam wszystkich ponownie. Mimo, że rekrutacja jeszcze trwa, to na moją prośbę Merill wyciągnął sesję i komentarze z przepastnych kazamatów archiwum LastInn.
Zauważyłem, że zainteresowanie sesją rośnie i mam coraz to więcej zgłoszeń i wszyscy chcą grać w podstawowej części świata mroku. Mimo tak dużego zainteresowania obawiam się, że mógłbym sobie nie poradzić z ekipą większą niż 6-8. Szczególnie się cieszę, że zgłaszają się nowi gracze (i to całkiem zieloni). Jednakże takich graczy pewnie zaproszę do drugiej sesji Horyzontu Zdarzeń, którą zacznę nieco później. Będzie ona miała miejsce w tych samych okolicach i podobnym czasie.
Na chwilę obecną do sesji wchodzą:

Cedryk - Szaon Borowski
Rasgan - Adam
Efcia - Sarah Addington
Behemot
- Sean "Dreamer" Shyde
Uzziah - Aleister Crowley
Mira - Arashi Yamada
Piszcie, jeśli chcielibyście, żebym uwzględnił jakieś konkretne sprawy w historiach waszych bohaterów. Pamiętajcie, że minęły 2 lata od wydarzeń z początku sesji i wiele spraw mogło się zmienić.
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline