Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2009, 19:48   #69
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Chodzi mi o coś innego, ja zwykłem utarczki między graczami (a teraz taką mamy) załatwiać na gg. Bo moja postać dostała w twarz, tak, że aż nogami się zaryła a ja o tym nie wiedziałem. Jakbyś ustalił to na gg moglibyśmy to lepiej opisać (obaj wiemy na co może sobie nasza postać pozwolić, czy bije silnie i czy jest wytrzymała). Z twego postu dowiedziałem się, że Nikołaj spadł ze skały na której nie siedział (pisząc skała miałem na myśli podłoże skalne z jaskini). Chyba, że konsultowałeś to z MG, wtedy go ochrzanie
A Bebop pewnie uznał, że Wasze postacie reagują w tym samym czasie i zadeklarował co robi licząc na to, że MG uporządkuje to w zgrabną całość.
Co sądzisz o mojej propozycji z poprzedniego postu?
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline