Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2009, 21:54   #214
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
No niestety moi drodzy
Odpowiedzi do tego opowiadania już nie będzie, bo zarządzam jego zamknięcie. Nie wiem jak na was, ale na mnie zadziałała zasada o tym, że jeśli coś dobrego trwa za długo, to przestaje być dobre.

Tak więc opowiadanie o tropicielu Yajwinie przeżyło 6 kolejek. Jednak w ich trakcie udało mu się przeżyć całkiem sporo - moim zdaniem.

Jest jednak pewna rzecz, która bardzo mi się nie spodobała, a z którą nie chciałem wyjeżdżać w trakcie.
Tytuł opowiadania: Zguba orków. Osobiście nie dostrzegłem nawet pół orka między dojściem tropiciela do rzeczki na samym początku, gdzie to ktoś malowniczo i tajemniczo pozbył się zielonoskórych, a powrotem całej trójki do lasu, gdzie Wolant wyrwał się spod kajdan czarodzieja.

No ale dobra, nazwijmy to wypadkiem przy pracy.

Tak więc sześć kolejek - z założenia nowe opowiadanie też będzie miało tyle, ale zobaczymy jak się będzie pisało.

I od razu kilka spraw organizacyjnych do tej nowej przygody, których należy się trzymać:
1. Trzymamy się zadanego tematu opowiadania
2. Główny bohater jest bardem-kobieciarzem, który walczyć umie jak nóż kuchenny.
3. Postaram się z całych sił bardziej pilnować tego co piszecie, zwłaszcza punktu pierwszego

I to tyle. Jeszcze kolejność kolejki pierwszej:
1. Matyjasz
2. Lotar
3. Prabar

Mono nam się wykruszył na czas nieokreślony z powodu studiów. Osoby chętne do pisania zapraszam na PW
 
Gettor jest offline