Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2009, 04:22   #21
TheMan
 
Reputacja: 1 TheMan nie jest za bardzo znany
Moja karta będzie dzisiaj na pewno To znaczy do rana na pewno będzie, bo do północy chyba nie uda mi się jej dokończyć. Mój wampir jest dość stary a nie chcę mieć niewyjaśnionych, kilkudziesięcioletnich luk w przeszłości... Może dla MG nie jest to aż tak ważne jak portret psychologiczny ale dla mnie jest to dość istotne, takie luki strasznie zaniżają moją ocenę mojej postaci

EDIT:

Poszło Na karcie postaci te podkreślone statystyki były wykupione za punkty wolne.

Mam dwa pytania. Po pierwsze pisałeś, że siła woli dla wampira to suma samokontroli + odwagi, a ja założyłem, że początkowa siła woli = odwaga... Jak w końcu jest poprawnie? Jeśli trzymamy się twojej wersji to przesyłam ci trochę zmienioną kartę postaci.

Po drugie - teraz czytając posty pod poprzednią rekrutacją widzę, że chciałeś mieć tylko młode wampiry... Ja stworzyłem starszego, jednak nie nadawałem mu jakiegoś potężnego statusu, żadnej super tajemnej wiedzy o okultyzmie ani nie robiłem z niego maszyny do zabijania. Przejdzie taka postać? Oczywiście zmieściłem się także w wyznaczonych 20 pkt wolnych.

I jeszcze chciałem powiedzieć, że nie znam Kingston upon Hull. Miejsca o których wspomniałem w KP istnieją w Kingston ale jak coś jest nie tak (np. jak okaże się, że bar który opisałem, to bar dla gejów czy wyniknie jakaś inna dziwna historia) to nie śmiej się ze mnie pod nosem tylko napisz
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 28-09-2009 o 06:22. Powód: Post pod postem, jak to trafnie zauważył sam autor.
TheMan jest offline