Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2009, 11:28   #24
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Siła Woli - U mnie (według starych zasad - Siłę woli liczy się jako sumę samokontroli i odwagi. Te dwie cechy wpływają na Siłę woli, co jest logiczne. Podobnie z Człowieczeństwem - jest to suma Sumienia i Samokontroli - co też wydaje się być logiczne. Możemy nad tym polemizować ale zamiast tego zadam małe pytanie - jeśli np. Siła Woli = Odwaga - to po co stworzono kartę, ka które duplikuje się statystyki??
Co do dojrzałych postaci (nie nowicjuszy) - raczej trzeba będzie bardziej je ograbić ze świadomości. Chciałem, żeby postacie graczy zostały wprowadzone w świat mroku, jak ja go widzę a nie abym musiał przemaglować dorosłym ich świadomość. dopiero dostałem Twoją kartę TheMan a wychodzę na spotkanie. poczytam później.

EDIT:

Uwaga!

Zamykam rekrutację. Dotychczasowych graczy już znacie. dodatkowo mam na biurku wydrukowanych dodatkowych 5 bohaterów i muszę zdecydować, kto wchodzi do gry. Jeśli ktoś chciałby się dostać do drugiej wersji sesji to możecie coś pichcić na uboczu ale proszę nie wysyłajcie ich, dopóki nie rozpocznę naboru do drugiej części. Już dostałem ponaglenie z LI do wyczyszczenia skrzynki a moja skrzynka mailowa jest pełna nowych postaci. Chwilowo mam ciężką decyzję przed sobą nt. kto wejdzie do podstawowego składu...

Proszę o Cierpliwość


 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 28-09-2009 o 15:45.
Khemi jest offline