Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2009, 21:48   #3
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Mnie najbardziej rozwaliła moc fomorów, pod rozkoszną nazwą Savage Genitalia Autorzy sami podpowiadają w jej opisie co jeszcze wziąć by osiągnąć efekty rodem z filmów hentai lub na przykład strzelać trzymając broń w nie powiem czym, bo i tak mnie opiekunka wytnie

W dobie galopującej, bezmózgiej politycznej poprawności mam wrażenie że wydanie Freak Legiona byłoby ciężkie. Nie mówię że ktoś by tego miał zakazywać, ale autocenzura by pewnie zadziałała. Na pewno wyleciałby rozdział o klinice leczenia z choroby zwanej homoseksualizmem

Swoją drogą, White Wolf pod zwykłym szyldem wydał podręczniki które nadają się do przylepienia im etykietki "18+" bardziej niż na przykład Dead Magic. Księga klanu Giovanni zawiera takie perełki jak insynuowanie przez całe opowiadanie wstępne, że skoro ci zwyrodnialcy mają tyle kasy, to MUSZĄ być żydami, czy też przykłady specyficznego podejścia do miłości w rodzinie, w postaci ghulowania rodzonej siostry w trakcie wykonywania "innych czynności seksulanych".
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem