Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2009, 22:04   #7
Token
 
Token's Avatar
 
Reputacja: 1 Token ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumny
W zasadzie nie będę się nawet wypowiadał na temat sesji, o których z racji krótkiego stażu, wiem tyle co nic. Mimo wszystko trudno mi przejść obojętnie koło czegoś takiego.
Wiesz, generalnie jeśli już chcesz komuś coś wytknąć, dobrze by miało to odpowiednią formę. Dać potwierdzenie dojrzałości czy coś w ten deseń. Inaczej wygląda to tak, jakby owe "dzieło" wyszło spod ręki jakiegoś dziecka neo, o którym sam zresztą wspominasz. Teraz kiedy przeczytałem ten tekst, dostrzegłem masę błędów oraz chaos, co wskazuje, że jest stworzony naprędce, pod wpływem jakichś dziwnych czynników. Do tego dochodzą te wszystkie wyrażenia, którym daleko do jakiegokolwiek powszechnie akceptowalnego poziomu. Mam wrażenie, że powinieneś przynajmniej kolejne dwa razy przemyśleć to co chcesz napisać/powiedzieć/wyrazić. Bo w tym konkretnym wypadku nie masz raczej żadnych szans zostać potraktowanym poważnie. No, a to czyni z krytyki (nawet tej konstruktywnej), zwyczajne znerwicowane mamrotanie.
Ot taka rada na przyszłość.
 
__________________
And then ...
Token jest offline