Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2009, 11:09   #26
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie

Miałem raczej na myśli osobnika, na którym przeprowadzono badania medyczne (wiadomym jest, że potencjał ludzkiego umysłu jest ogromny, a w dzisiejszych czasach nieznany), które 'otworzyły drzwii' niedostępne dla przeciętnego zjadacza chleba. W obecnych czasach nauka o mózgu rozwija się w zastraszającym tępie (zresztą jak wiele innych dziedzin nauk), ktoś znający się biegle na psychoanalizie i psychologii może z łatwością manipulować innymi, mniej świadomymi swoich odruchów i potencjału. Jest udowodnione, że gdy np: siądziesz w restauracji naprzeciw danej osoby i zaczniesz powtarzać wszystkie jej ruchy (niczym odbicie lustrzane) to ta osoba po pewnym czasie zacznie powtarzać Twoje ruchy, a gdy to się już stanie można uśpić tą osobę, poprzez mróżenie oczu, ziewanie. Następnym krokiem jest wydanie jej, szepcąc do ucha, polecenia-rozkazu, który wykona, a nie będzie wiedzieć dlaczego tak postąpiła.
Dlatego nie zrozum mnie źle, nie mam na myśli abra kadabra, a raczej chodzi mi o pewien zbiór umiejętności i talentu pozwalających na dokonywanie rzeczy niemożliwych dla przeciętnych śmiertelników.
Rozumiem jednak, że chcesz prowadzić dla kowbojów, a nie dla magów. Więc może malutki kompromisik... wó czary-marak może przecież być bankrutem, alkoholikiem, wyrzutkiem społeczeństwa, a nawet świrem (choć świr jako mało przewidywalny pewnie by nie pasował).

Pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline