Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2009, 19:30   #170
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jeżeli chodzi o ulubiony film to jest ich wiele. Wymienię jedynie niektóre, ponieważ za długo by wymieniać:

-Szósty zmysł
-Zielona mila
-Efekt motyla
-Efekt motyla 2
-Dwanaście małp
-Dzień świstaka
-Leon zawodowiec
-Mroczna dzielnica
-Władca Pierścieni
-Taxi
-...

Mówiąc ogólnie, lubię filmy psychologiczne, komedie, filmy akcji.

Jeżeli chodzi o aktorów to większość osób leci po osobach znanych na cały świat... Ja też polecę tym tropem, jednakże najpierw chciałbym wyróżnić jedną osobę, polskiego aktora potrafiącego wcielić się w każdą rolę.
Jest nią Andrzej Grabowski. Ponadto Jerzy Stuhr, Cezary Pazura, Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Adam Woronowicz.
Hańbą byłoby nie wymienić Zbigniewa Zapasiewicza, Franciszka Pieczkę, Wiesława Gołasa czy Janusza Gajosa.

A światowe gwiazdy to:
-oczywiście Sean Conery
-Tom Hanks
-Robert de Niro
-nie inaczej niż Marlon Brando
-Al Pacino
-Mel Gibson
-Jean Reno
-Gerard Depardieu
-Steven Segal

Oczywiście to nie wszyscy, bo nie mam żadnego aktora, którego szczególnie lubię.

Aktorki? Tych jest mało:
-Irena Kwiatkowska
-Hanka Bielicka
-Daria Trafankowska
-Krystyna Janda
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem