WÄ…tek: Enneagram
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2009, 19:39   #48
Token
 
Token's Avatar
 
Reputacja: 1 Token ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumny
Proszę, proszę. Dopiero teraz dostrzegłem na tym forum ten temat. W sumie wypada się tylko cieszyć, bo i sam Enneagram od zawsze jest dla mnie czymś bardzo interesującym. Zwłaszcza, że z reguły jego wyniki są bardzo precyzyjne (choć oczywiście zdarzają się wyjątki).

Praktycznie od samego poczÄ…tku trafia siÄ™ jeden konkretny typ. Mianowicie 7w6 czyli "Komik".
Generalnie prawie wszystko jest prawdą. Choć co oczywiste pewne elementy bardziej, inne mniej, a jeszcze inne w ogóle do mnie nie pasują. Generalnie jednak według tego co sam o sobie sądzę i słyszę od innych. Jestem osobą odpowiedzialną, ufną, zabawną i sympatyczną. Nie mogę też nie zgodzić się z tym, że często biorę na siebie za wiele (lub po prostu zaczynam nagle interesować się setką zupełnie dla mnie nowych rzeczy jednocześnie) i, że posiadam często nieco lekceważące podejście do wszelkiej maści autorytetów.
Nie wiem czy do końca wyglądam w stresie dokładnie tak, jak opisano to w tekście pod moim rezultatem. Może wynika to z tego, że w nerwach przeważnie niezbyt nad sobą panujemy. Może też z faktu, że jako komik nieczęsto zmuszony jestem w stres wpadać.

Tak czy siak jestem wniebowzięty, zwłaszcza kiedy widzę takie rzeczy:
Cytat:
Słynne siódemki ze skrzydłem sześć: Mel Brooks
 
__________________
And then ...

Ostatnio edytowane przez Token : 01-10-2009 o 19:47.
Token jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem