Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2009, 12:14   #30
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Miszczuniu, postaram się pozostać w ramach komiksowej konwencji CB, choć świat nieco przypomina swą różnorodnością świat Gasnących Słońc ( tak wiem, tylko pozornie przypomina ;p ). Wychodząc jednak z założenia, że postacie prowadzone przez graczy zwykle mocno się odróżniają od całej reszty czy to umiejętnościami, wiedzą lub naturalnymi talentami, mam zamiar stworzyć 'odmieńca'.
Co do wszczepów, modyfikacji genetycznych, itp. nie koniecznie trzeba być bogatym, można być ofiarą eksperymentów, zwłaszcza na ziemi. Oczywiście tu pojawia się szereg przedziwnych i niewygodnych pytań, które MG mają w zwyczaju zadawać, ale to już inna bajka.

Okazuje się, że mam nieco wolnego czasu w obcym mieście, więc nie mam zbyt wielkiego wyboru jak pisać.
W przeciągu kilku dni poślę rys postaci na Twoje pw. Obecnie muszę napisać post do 12 Masek, z którym zalegam.

Pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline