Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2009, 21:24   #50
Waylander
 
Waylander's Avatar
 
Reputacja: 1 Waylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodze
Witam

Mam ostatnio bardzo mało czasu i nawet nie miałem szansy odpisać wcześniej.

Co do waszych odpowiedzi to:

co do bagnetów to chodziło mi o to że bagnet pod karabinem może delikatnie zmienić balans broni a przez to jego celność.

A co do tego że lasgun strzela wiązką światła to wiem o tym i także o tym że przez to bron ta nie ma odrzuty. Pytałem się o to ze względu na to że np. w takich Duchach Gaunta co chwile czytamy o wielkim odrzucie lasgunów więc chciałem się dowiedzieć czy gramy bardziej czy mniej w "realistycznie".

Co do strzelania seriami to dziękuje o rozwiązanie moich wątpliwości.

Pozdrawiam
 
__________________
Wojownik, który działa z pobudek honoru, nie może przegrać. Jego obowiązek to jego honor. Nawet jego śmierć -jeśli jest godna- jest nagrodą i nie może być porażką, gdyż jest efektem służby.Dlatego pełnijcie swoje powinności z honorem, a nie poznacie, co to strach.Roboute Guiliman Patriarcha Ultramarines

Ostatnio edytowane przez Waylander : 03-10-2009 o 07:11.
Waylander jest offline