Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2009, 00:00   #107
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Mnie coś kostki słuchać nie chcą, ale chyba na razie nie muszę rzucać. W razie czego liczę na Tadeusa.
A tak przy okazji to witam wszystkich współgraczy. Jakby ktoś nie zauważył to jestem siłą, która przejęła kontrolę nad umysłem pani kapitan Pioruna. I też chętnie rozgrzeję w końcu te działka (że o kadłubie nie wspomnę).
Aha, byłbym zapomniał. Się okazało, że mam problemy z netem. Nie wiem ile potrwają, ale nie powinny wpłynąć na mój udział w sesji. Tak tylko ostrzegam na wszelki wypadek.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy

Ostatnio edytowane przez Radagast : 03-10-2009 o 00:02.
Radagast jest offline