Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2009, 14:09   #105
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Witam wszystkich serdecznie!
Mam nadzieję, że prywatne wiadomości do wszystkich dotarły. Przyjąłem jednak jedenaścioro graczy i mam nadzieję, że ta ilość mnie nie dobije...
Jednakże dostałem także wiadomość od jednego z graczy, iż istnieje prawdopodobieństwo, że się wycofa tak więc czekam na odpowiedź i post wprowadzający pojawi się po tej decyzji. Wolałbym uniknąć wpisywania rozwiniętej historii, jesli później okaże się ona nieadekwatna...
Wybaczcie za problem z rekrutacją. Hakeye zamknął rekrutację, gdyż ja napisałem, że rekrutację zamykam. Zrobiłem to z tego względu, iż łącznie kart miałem około dwudziestu kilku (a może i więcej) i ciężko było mi przebrnąć przez wachlarz tych bohaterów. Musiałem wybrać i kilka nawet bardzo dobrych postaci musiałem odrzucić. Dodatkowo jestem typem, który nie przepada za mówieniem ludziom złych rzeczy czy nie miłych wiadomości tak więc wolałem zamknąć rekrutację niźli być zmusdzonym do odmawiania ludziom udziału w sesji.
Dziękuję jeszcze raz za cierpliwość.

Postaram się wynagrodzić wasz czas, spędzony na czekaniu - barwnymi opisami i - mam nadzieję - ciwekawym prowadzeniem sesji.
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline