Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2006, 23:55   #31
Tolberti
 
Reputacja: 1 Tolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodze
[user=1582,1957]
Imię: Tolberti
Nazwisko: Yyrkoon
Pochodzenie: Tarkesh
Profesja: Wojownik
Religia: ateista
Rasa: Elf
Atrybuty:
Sila-16
Zrecznosc-18
Budowa-14
Inteligencia-11
Roztropnosc-9
Charyzma-13
Opis wyglądu: Dosyc wysoki,dobrze zbudowany elf ktorego oczy i wlosy przypominaja plomienie.Jego srebrzysta skore maci jedynie blizna na prawym policzku.Zazwyczaj nosi cwiekowana tunike,skorzane spodnie i podkuwane buty a przy pasie swoj miecz.

Historia: Wychowany przez wojownicze krasnoludy.Nikt tak naprawde nie wie jak to dziecko sie zgubilo i znalazlo tak daleko od domu lecz przyjeto je z otwartym sercem nie przejmujac sie roznicami rasy.Nauczono go walczyc mieczami poniewaz topory byly dla niego zbyt ciezkie lecz nie rowniez zaniedbano cwiczeina wrodzonej zrecznosci elfow.Gdy byl wystarczajaco silny zaczal prace w kuzni,na poczatku jako pomocniczy nastepnie jako kowal.Lecz zaraz po objeciu tej posady,osade zaatakowaly orki.Do walki stanela mala grupa krasnalow wspomagana przez elfa.Na poczatku orkowie wygrywali i przedzierali sie coraz glebiej lecz po pewnym czasie obrano poprawna taktyke i obroncy powoli zaczeli wygrywac.Podczas jednej z walk cos dziwnego stalo sie na polu bitwy: posrodku krasnoludzkich oddzialow pojawil sie portal wciagajac do siebie elfa.Co sie z nim stalo?Do teraz tego nie wiemy.
[/user]

oto moja postac ;x


EDIT :

Mój post wygląda jak wygląda poniewaz jest to wiadomość do Nightstalkera z postacią moją A z polskimi literami postaram się chociaz moze być trudno :P
 
Tolberti jest offline