Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2009, 21:58   #8
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Nie ładnie! Bardzo nieładnie. Chłopak źle odbiera zachęcające gesty. Chociaż... pokazanie palca oznacza "idź się pierdol". Tylko z kim? Rozejrzałam się po karawanie. Nie, tu nie ma żadnych ciasteczek do schrupania. A dalsza rozmowa ... Doriana? ... tylko utwierdza w przekonaniu że ten koleś powinien już dawno zginąć. Może szczęściarz jakiś?

A gdyby tak? Ciekawe ile tutaj będzie miał szczęścia, choć młody raczej nie dorównuje mi refleksem. Wykorzystując chwilę kiedy patrzył w innym kierunku cicho potruchtałam do niego i pstryknęłam go palcem w ucho z innej strony niż byłam przedtem.

- Ojej, potknęłam się, przepraszam drogi kolego - mówiłam z nieukrywanym wyrazem rozbawienia na twarzy. Aż miło popatrzeć na jego zaskoczoną minę.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 05-10-2009 o 21:57.
Redone jest offline