Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2009, 13:26   #34
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Przeczytałem KP jakie dotarły do mnie i sprawa ma się następująco :

Artur Mc Bride - nie doczytałem się wieku Twojego bohatera i trochę mało o jego charakterze. Musisz mi też powiedzieć co rozumiesz pod "walka mieczem".

Grace Lambert - nie mam zastrzeżeń, jedna uwaga tylko. Założyłem, że każdy z was umie porozumieć się w języku angielskim i dwóch dodatkowych (gorzej lub lepiej), więc miałabyś jedną cechę jeszcze do wykorzystania. Stanowisko do obsadzenia to sternik, żaglomistrz lub korsarz (ale to wolałbym ustalić na końcu rekrutacji).

Camille de Sept Tous - historia perfect, no tu nie mam żadnych uwag, tym bardziej że KP omawialiśmy już.

Sybilla "Rubin" Barutha - KP zwariowana, ale akurat to sesja dla takich historii. Musisz mi wyjaśnić co rozumiesz pod "podzielność uwagi".

Shang lu „Tygrys” Fei - postać charakterystyczna, akceptuje.

Na razie jak widać mam pięciu kandydatów do gry w sesji, czekam na resztę.

Do wszystkich :
Zakładam jak napisałem wyżej że wasze postaci znają trzy języki.
Wszyscy muszą znać, a przynajmniej umieć porozumieć się po angielsku. Co do innych pozostawiam wam wybór. Na znajomość kolejnego (czwartego) trzeba zużyć jedną cechę ogólną, chyba że zachodzą tu specjalne okoliczności wynikające z historii (Kelly Ty nie zużywasz cechy na łacinę).
Tak więc proszę osoby które tego nie zaznaczyły o dosłanie mi info na temat waszych zdolności lingwistycznych.

Dodatkowe dwie cechy zaproponuję przyjętym do sesji (choć już teraz możecie podesłać wasze sugestie co do nich - najlepiej na PW, tytuł "dwie cechy" by uniknąć bałagan w skrzynce).

To na razie chyba tyle
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 05-10-2009 o 13:28.
Arango jest offline