Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2009, 14:16   #110
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Witam wszystkich serdecznie.
Nie będę powtarzał zasad, gdyż obowiązują te, opisane w początkowym poscie komentarzy.
Po (często długich) rozmowach z niektórymi graczami stworzyłem plątaninę relacji tudzież znajomości. Niektórzy znają wszystkich - inni nikogo. Niektórzy znają część innych bohaterów ale sami są nieznani... Itp. Itd. Etc. Sami rozumiecie - mój umysł wymyślił taką plątaninę, że zanim skończyłem pisać wstęp - sam się pogubiłem.
Poszedłem też za radą Asenat i mam zamiar pohamować swoją rządzę pisania, aby nie doprowadzić do przerostu formy nad treścią. Pierwszy post - wstęp jest obszerny z oczywistych powodów - wprowadzenia wszystkich.
Pod opisami często / czasem / niekiedy / zawsze we wstępie - pojawiają się niebieskie opisy - to wiadomości ukryte. Nie są to jakieś wielkie tajemnice ale raczej wytyczne / wskazówki czy po prostu informacje, którymi nie chciałem zaśmiecać opisów.
Co do samej sesji i jej tytułu - Merill / Hawkeye - prosiłbym obsługę o zmianę nazwy sesji na zawierającą dopisek (18+). Po konsultacji z najbardziej zdeprawowanymi członakami forum a także rozmowach z uczestnikami naszej sesji - to najlepsze co możemy zrobić, by zabezpieczyć młodzież nie tylko przed moim spaczonym umysłem ale też zapędami pisarskimi (w szczegółach) współgraczy.
EDIT:
przypominam o mapach dostępnych w menu sesji. Jeśli są jakieś pytania to nawet mogę porobić w tygodniu jakieś fotki tych miejsc. Sugeruję używanie Google Earth'a - przy tej ilości graczy i miejsc można się pogubić.

Życzę miłej zabawy.

Wasz nieunizony, wszechwładny MG

 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 05-10-2009 o 14:55.
Khemi jest offline