Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2009, 15:24   #112
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
To, kto wie co i o kim a także to, ile o tym kimś, lub czymś wie zawarte zostało w niebieskich, ukrytych treściach przeznaczonych do konkretnych graczy. Jedni gracze mają ukrytą wiadomość długości jednego zdania - inni - dłuższą niż sam opis sytuacyjny.
Tak więc - jeśli podałem wam w ukrytej wiadomości, że kogoś znacie, to zapewne ta osoba też was zna, chyba, że nie było to dla tej osoby istotne, lub znacie ją z obserwacji ukrytej itp. itd. itt. etc....

Mam nadzieję, że już wystarczająco namieszałem.

Możecie popuścić wodze fantazji. Na razie kolejność odpowiedzi jest dowolna aczkolwiek wolałbym uściślić, że np. Sara i Aleister musieliby swoje posty zgrać w czasie tak, by napisać razem. Podobnie z Klubem pozition - jest tam troje bohaterów i czytelniej byłoby, gdyby ich posty ukazały się w grupie.
W kolejnych postach, jeśli będzie to konieczne - będę zaznaczał kolejność, jeśli miałaby ona znacząco wpłynąć na przebieg opowieści.
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline