Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2009, 13:50   #39
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Nie posunąłeś się za daleko, wszystko jest w porządku. Dobrze że zostawiłeś mi jakieś pole do popisu.

No dobrze czas na mniej przyjemną część. Niektórzy gracze nie wypowiedzieli się mimo przedłużonego terminu na odpisanie i mojej kilku dniowej obsuwki. Nie będę nikogo wymieniał bo ci gracze doskonale wiedzą że chodzi właśnie o nich. Przykro mi to mówić, jednak nikt też nie dał mi znać że będzie nieosiągalny. Tak więc gracze którzy się nie wypowiedzieli dostają pierwsze ostrzeżenie. Co za czym idzie jeśli nie napiszą żadnego posta przez kolejne dwie tury gry. Będziemy musieli się niestety pożegnać. Oczywiście jeśli zostanę poinformowany, na PW lub tutaj w komentarzach że ktoś nie da rady odpisać to nie będzie problemu.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline