Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2009, 15:37   #13
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Już odpowiadam
Ad. 1
Jeżeli chodzi o symbol z listu to założyłem, że zarówno Dunin jak i Cywiński, jako ludzie wykształceni znają go. Co do samych masonów tutaj już wybór pozostawiam wam. To wy musicie określić czy wasze postacie wiedzą coś o tej tajnej organizacji i jednocześnie określić swój stosunek do niej.
Co do tego czy Weronika należała do masonerii, żaden z was nie ma takich informacji. Oczywiście znając jej upodobanie do tajemnic, manipulacji i okultyzmu, możecie przypuszczać że mogło tak być.
Jeżeli chodzi o skrót to nie wiecie nic na pewno. Wasze postacie mogą tylko przypuszczać co oznacza, nawet jeżeli mają jakąś wiedzę na temat samej masonerii.
Ad. 2
Jeżeli chodzi o dworzec i zdobycie biletów możecie kształtować sytuacje jak się wam tylko podoba. Chodziło mi tylko o to, byście wymyślili jakiś sposób. Ja tutaj nie będą robił żadnych przeszkód. Czy to będzie spotkanie z kierownikiem dworca czy zakup samochodu od jakiegoś podróżnego nie robi mi to różnicy.
Chciałbym tylko żebyście w waszych postach określili czy już teraz udajecie się do Gdańska czy idziecie na spotkanie do "Ziemiańskiej"
Jeżeli jedziecie to niech wasze posty skończą się w momencie odjazdu, czy to samochodem czy pociągiem. Jeżeli natomiast zostajecie Warszawie, proszę o opisanie jak spędzacie czas do godziny spotkania. Pamiętając cały czas, że możecie być śledzeni. I uprzedzam pytanie, jak na razie nic nie zwróciło waszej uwagi, poza tym że Cywiński zgubił swój ogon.
I jeszcze jedna uwaga, oczywiście bez problemu znaleźliście się na dworcu.
To chyba wszystko.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline