Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2009, 17:01   #115
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Witam wszystkich bardzo serdecznie i tradycyjnie życzę najlepszego. Życzę by sesja trwała mimo strzał okrutnego losu, by fabuła rozwijała się, by zapał nie słabł tylko rozpalał się z kolejnymi postami. Khemi poszalał przyjmując wesołą gromadę graczy o odmiennych postaciach (nie tylko mechanicznie) ale i odmiennych oczekiwaniach od gry. I do początkowych życzeń dorzucę swoję: by udało się oczekiwania pogodzić i by gra sprawiała nam po prostu przyjemność.*

*Nie zapominajmy także o skopaniu kilku żmijowych pośladków.

***

Z przymrużeniem oka: Whoa coś mi się widzi, że to nie tylko World of Darkness second edition, ale i second life. Ten romansuje, ci mają dziecko, i jeszcze sprośba 18 przy tytule... co to będzie?

***

I znowu poważnie: Jak bardzo narratywistycznie gramy? Czyli gdzie mniej więcej przebiega granica co gracz może napisać w swoim poście i o czym sam zadecydować? Czy jeśli np. napiszę w swoim poście, że za moją postacią zaczynają łazić smutni panowie z czarnych garniakach i niemodnych okularach, to to już bedzie przegięcie? Czy dopuszczamy metadyskusje w komentarzach? Np. czy dwójka graczy może ustalić, że spotkają się w danym miejscu i zawiążą znajomość (albo i nie)?

***

Mój post jeszcze tej jesieni.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline