Wątek: Komentarze
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2004, 10:16   #42
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
No to może zastanowimy się chwilkę nad sensem gry pbf. Ja nie mam czasu na grę w rpg na co dzień. Dla tego gram pbf. Lubię prowadzić. Sprawia mi to dużą frajdę. Z tego też względu oczekuję od graczy zaangażowania w grę. Prowadziłem równocześnie na 4 forach. Było tego masa i zaczynałem nie wyrabiać (mam około 1-2 godz, / dzień na pisanie max.). Mimo to starałem się prowadzić wszystkich i żetelnie, często i dokładnie wykonywać to co należy do MG. Jenakże na 3 z 4 prowadzonych przeze mnie sesjach gracze uznali że pisanie 1-2 razy /tydzień im wystarcza i tak zaczęli grać. Mnie to osobiście jedynie irytuje, bo psuje zabawę mnie i innym chcącym grać częściej niż 1/tydzień. Dla tego między innymi zdecydowałem się na porzucenie tego forum. Rozumiem jednak żal osób, które chciały u mnie zagrać i nam nie wyszło. Pragnę jednak raz jeszcze podkreślić, że robiłem to robię i będę robił dla przyjemności a nie z musu. I tego oczekuję od graczy. Na innym forum (które chwilowo padło i stąd moje przeglądanie starych sesji) gramy regularnie. Nie widzę powodu dla którego nie mieli byśmy i tu tak grać. Muszą tego jednak chcieć 2 strony nie tylko MG. I ostatnia sprawa. Jeżeli mamy uwagi typu "łapiemy kogoś on ucieka itp." i przez to nie wiemy co odpisać na forum wystaczy PW do MG z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Ja opisuję co się dzieje na forum w sesji. Ale wyjaśnić mogę na PW. Mogę i zazwyczaj wyjaśniam.

Kończąc pragnę jeszcze zaproponować Panom, byście ponownie zastanowili się czy chcecie nadal u mnie grywać, z jaką częstotliwością i wówczas może uda nam się znaleźć konsensus. Proszę również P. Solinariusa, który zaprosił mnie po raz pierwszy na Wasze forum o kontakt.

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

B.
 
Bielon jest offline