Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2009, 23:02   #13
Fehu
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 1 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
Dziękuję ci bardzo, Kelly, że podkreśliłaś kwestię, dla której założyłem ten temat. W rzeczy samej, miała to być luźna fantazja, którą każdy może sobie odpowiednio skorygować o własne zachcianki. I oczywiście nadal zapraszam do dyskusji [cieszę się, że jakaś w ogóle się wywiązała].

Abishai, co do tej naszej wymiany zdań, tak właściwie to ja przedstawiłem tylko jeden pomysł, który mi przyszedł na myśl. Jakby się tak nad tym głębiej zastanowić, to można by faktycznie zrobić ciekawą sesję z nieco inną koncepcją, niż ta, którą sobie uprzednio założyłem. Ba, można by się posunąć do nadania postaciom graczy iście boskich mocy, typu rozwalanie miast skinieniem palca etc.
Jak sam wspomniałeś, taka rozgrywka byłaby bardzo niebezpieczna i wymagałaby ogromnych nakładów pracy i zdrowego rozsądku. Nie jestem pewien, czy podołałbym takiemu zadaniu, ale czysto hipotetycznie zakładając, że owszem... Czy znalazłbyś się w ogóle ktoś chętny zaryzykować i wziąć udział w tego typu projekcie? Obawiam się, że nie będą to tłumy...
 
__________________
Gadu: 1691997, zadzwoń! ;'x
Fehu jest offline