Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2006, 15:21   #15
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Na chwilę obecną to nie ma sensu- mamy pełny skład, nie ma fabularnego sensu na wejście nowej postaci. Jeżeli będzie taka okazja- odezwę się na 100%.

[ Dodano: 2006-03-23, 15:25 ]
Sorry za brak mapki- ale poprostu nie mam jak tego zrobić- CC to czasu a czasu, a jego brak. Paint u mnie zmarł śmiercią tragiczną. Gimp- trochę robiłem, ale wzieła mnie cholera (zwis...). Opisze tutaj delikatnie co i jak, w razie czego w piatek mogę wymordować coś w końcu.
No więc- na środku knajpy mamy dróżkę wolną od stolików, od lady do drzwi. Po LEWEJ stronie (stojąc tyłem do baru) chowają się czarni, jest ich tam dwóch (+ trzeci to dowódca, którego ściga Kitsune).
Jeden czarny chowa się za fotelem, drugi za stołem- ale ciągle zmieniają pozycje, więc trudno to określić. Krzeseł i foteli jest tam od cholery, stolików koło 15-16.
Druga strona to wasza "pozycja startowa". Żelazny kontener za którym chowa się Kulek znajduje się na samym końcu PRAWEJ strony, lecz czarny ma niezły widok, toteż bardzo łatwo naszego Rudofla trafić.
Schody stykają się z ladą, po LEWEJ stronie.
To chyba tyle z tego najważniejszego, jakieś pytania? Wybaczcie brak mapki- poprostu brak czasu i umiejętności. A to tylko wstep, więc może troszkę za mało się przyłożyłem...
Odpiszę koło 18, bo właśnie się "oddalam"
Pozdro
Kutak
 
Kutak jest offline