Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2009, 12:04   #88
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
drużyno, mam dla wszystkich dosyc ważną wiadomośc. Czy pamiętaliście jak ustalaliśmy częstotliwośc pisania 3 dni? Czy pamiętaliście jak ustalaliśmy że nie spóźniamy się, a jeśli ktoś nie ma czasu na odpisanie to mówi do MG?
Jak na razie nie mam pretensji do żadnego gracza, aczkolwiek wpłynęły już do mnie prośby, o rozwiązanie problemu notorycznych spóźnień bez jakiejkolwiek informacji o dłuższej absencji.
Nie muszę chyba prawic o tym, iż spóźnianie się zatrzymuje akcje i niczym buldożer miażdży klimat, i tak trudny do osiągnięcia w pbf-ie. Jasne, sesja w internecie nie jest rzeczą najważniejszą, ale kilku graczy zaangażowało się w nią i chciałbym aby naprawdę poczuli radośc z gry. Jeżeli komuś nie podoba się sesja, nie ma problemu jest wiele możliwości opuszczenia jej bez szkody dla fabuły.
Dla mnie nie jest problemem, że ktoś nie może odpisac w terminie. Dla mnie problemem jest, że ktoś nie daje znaku życia. Jeżeli nie mamy dostępu do internetu w domu, wystarczy na 5 minut zając kompa w pracy, na uczelni, w skzole czy kafejce internetowej i napisac że nie będziemy dostępni w danych dniach. Można też ustalic czy postacią ma wtedy kierowac MG czy po prostu z góry gracz pisze co jego postac zamierza robic. Wtedy akcja się toczy dalej, bez szkody dla innych graczy.

PS. Jeśli uważacie że częstotliwośc jest zbyt uciążliwa możemy ją zmienic.

Pozdrawiam, Kirholm
 
Kirholm jest offline